Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Ulliri per ereksion me te mire dhe me te gjate User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ulliri per ereksion me te mire dhe me te gjate

Shko poshtë

Ulliri per ereksion me te mire dhe me te gjate Empty Ulliri per ereksion me te mire dhe me te gjate

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Sep 30, 2011 9:42 pm

Ulliri per ereksion me te mire dhe me te gjate

Një studim më i ri ka treguar se meshkujt të cilët fusin në organizëm sasi më të madhe të yndyrave të mira, kanë epsh më ta fuqishëm seksual.
Ulliri dhe vaji i ullirit dukshëm mund ta përmirësojnë raportin mes yndyrave të mira dhe të këqija në gjak, dhe kështu në mënyrë parandaluese do të ndikojnë në fortësinë e venave dhe do të bëjnë që qarkullimi të jetë i mirë.
Përveç se do të ndikojë pozitivisht në ereksion, vaji i ullirit zvogëlon edhe rrezikun për sëmundjet e zemrës. Për ereksion më të mirë dhe të gjatë, po ashtu, ndihmojnë edhe kikirikët dhe avokado.
Ndërkaq, nëse e keni patjetër të pini alkool, le të jetë martini me ullinj…
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi