Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Flaka Krelani me hite gjatë vjeshtës  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Flaka Krelani me hite gjatë vjeshtës  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Flaka Krelani me hite gjatë vjeshtës

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Flaka Krelani me hite gjatë vjeshtës  Empty Flaka Krelani me hite gjatë vjeshtës

Mesazh nga Juѕт٠ Thu Sep 29, 2011 4:17 pm

Flaka Krelani ka thënë në një bisedë të shkurtër për Express se ajo është duke u përgatitur më të madhe që të jetë sa më “in” me hite gjatë kësaj vjeshte. Kështu ajo është duke punuar qysh tani për realizimin e një klipi të ri.
“E kemi përfunduar një këngë me MC Kreshën dhe Rina Abdylin dhe pritet që asaj t’ia realizojmë edhe videoklipin”, ka thënë Flaka për Express. Ajo ka thënë se më shumë është duke u marrë me studime kohëve të fundit, edhe pse muzikën nuk e ka lënë pas. “Këtë vit nuk do të marr pjesë në asnjë festival, pasi që nuk e kam menduar një gjë të këtillë”, ka thënë Flaka.
Flaka Krelani këtë vit nuk ka qenë shumë e pranishme me këngë sikurse viteve të kaluara në festivale të Shqipërisë, ndërkaq disa herë ka pasur paraqitje në emisionin “Oxygen Show”, që prezantohet nga bashkëqytetari i saj Besim Dina.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi