Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Dhuruesit më të pakërkuar të spermës   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Dhuruesit më të pakërkuar të spermës

Shko poshtë

Dhuruesit më të pakërkuar të spermës   Empty Dhuruesit më të pakërkuar të spermës

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Sep 25, 2011 12:15 am

Dhuruesit më të pakërkuar të spermës

Përgjigja e pyetjes se çfarë dhuruesish të spermës më sa paku kërkohen- do të ishte “flokëkuqë”. Këtë e ka bërë publike banka më madhe daneze e spermës, e cila ka vërejtur se sperma e meshkujve flokëkuqë është e fundit në listën e të kërkuarve nga nënat e vetme.
Për shkak të kërkesave të vogla, banka “Cyros” ka ndërprerë pranimin e spermës nga donorët flokëkuqë.
Drejtori i “Cyros”, Ole Schou, e ka bërë të qartë se njerëzit nuk duan fëmijë me flokë të kuqe, ndërsa kërkesat janë vetëm në rastet kur ndonjë nënë i preferon në veçanti fëmijët me flokë të kuqe.
Disa nga predispozitat tjera fizike që më së shumti kërkohen në rast të zgjedhjes së spermës kanë të bëjnë me gjatësinë, peshën dhe ngjyrën e syve.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi