Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Amarda Toska: Pas 10 vitesh, një bashkëshorte e mirë User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Amarda Toska: Pas 10 vitesh, një bashkëshorte e mirë User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amarda Toska: Pas 10 vitesh, një bashkëshorte e mirë

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Amarda Toska: Pas 10 vitesh, një bashkëshorte e mirë Empty Amarda Toska: Pas 10 vitesh, një bashkëshorte e mirë

Mesazh nga Juѕт٠ Sun Jul 17, 2011 8:20 am

Amarda Toska e cila është e martuar me aktorin Ermal Mamaqi, gjatë një interviste për mediat shqiptare ka thënë pas 10 vitesh se vetën e sheh më shumë si një bashkëshorte dhe familjare e mirë. “Kryesisht e shoh një bashkëshorte të mirë dhe familjare. Të gjitha të tjerat do të jenë sekondare dhe plotësuese në 10-vjeçarin e ardhshëm. Ka prioritete. Unë të paktën kështu kam filluar ta ndiej këto kohët e fundit. Mosha 20-30 vjeç është përmbushja e objektivave që ti ke në karrierë, ose në formimin tënd për t’u bërë dikush, ose për të bërë diçka, pastaj mendoj se prioritetet ndryshojnë dhe duhet t’i përkushtohesh më shumë familjes”, ka thënë Ami.

Bukuroshja e ekranit ka pohuar edhe se ajo së bashku me bashkëshortin e saj pëlqejnë shumë udhëtimet por pushimi ideal do të ishte ai në “Aqua Park” apo diçka të ngjashme me “Disney Land”.

“Përveç muajit të mjaltit në Karaibe, nuk kemi qëndruar në asnjë vend tjetër më shumë se 7 ditë. Na pëlqen si deti, ashtu edhe mali, sidomos skitë dhe pushimet dimërore. Por pushimet ideale do të ishin ato ku do të argëtoheshim shumë në ndonjë ‘Aqua Park’ apo diçka të ngjashme me ‘Disney Land’, të cilat na pëlqejnë shumë”, ka thënë Ami.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi