Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Maja e birrës për trup dhe shpirt të fortë   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Maja e birrës për trup dhe shpirt të fortë   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maja e birrës për trup dhe shpirt të fortë

Shko poshtë

Maja e birrës për trup dhe shpirt të fortë   Empty Maja e birrës për trup dhe shpirt të fortë

Mesazh nga Juѕт٠ Wed Jun 15, 2011 6:05 pm

Maja e birrës për trup dhe shpirt të fortë

Produkti është tërësisht natyror dhe nuk i bën dëm organizmit tuaj, sikur preparatet tjera të fuqishme për të cilat keni dëgjuar.
Punoni më shumë se 40 orë në javë dhe jeni të rraskapitur për çfarëdolloj aktiviteti sportiv. Aftësitë tuaja fizike dhe motorike janë nën minimum, ndërsa vikendin e shfrytëzoni për pushimin e trupit dhe shpirtit, por e ndjeni se ju mungon aktiviteti dhe për këtë jeni nervoz dhe të pakënaqur me vetveten.

Do t’u pëlqente që të takoheshit me shoqërinë të luani ndonjë lojë tenisi ose futboll për të lëvizur trupin tuaj, mirëpo nuk keni fuqi, as vullnet apo motivim për ta bërë këtë.

Rekomandohet maja e birrës- produkt dietetik, i cili do t’u japë fuqi psikofizike që ta ngritni trupin dhe mendjen tuaj në nivel më të lartë. Krahas kësaj, flokët tuaja do të duken më mirë, thonjtë do t’i keni më të fortë, muskujt më elastikë...

Produkti është tërësisht natyror dhe nuk i bën dëm organizmit tuaj, sikur preparatet tjera të fuqishme për të cilat keni dëgjuar. Gjithmonë respektoni udhëzimet vendosura në paketim. Ndërkaq, majën e birrës mund ta konsumojnë njerëzit e të gjitha moshave.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi