Kënaqesia juaj në portalin tonë!
“Tequila Vava” thyen rekorde të YouTube   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
“Tequila Vava” thyen rekorde të YouTube   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Tequila Vava” thyen rekorde të YouTube

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

“Tequila Vava” thyen rekorde të YouTube   Empty “Tequila Vava” thyen rekorde të YouTube

Mesazh nga Juѕт٠ Sun May 29, 2011 10:52 pm

Kënga e re e lansuar dy ditë më parë nga Flori, Albatrit Muçiçi dhe Noga Beatbox, ka thyer rekorde të shikueshmërisë në rrjetin më të madh botëror të videove YouTube. Dihet mjaft mirë se YouTube ka filluar vënien në funksion të një top liste të videove më të shikuara dhe vetëm dy ditë pas lansimit, me mbi 85 mijë shikime, kënga “Tequila Vava” ka arritur të jetë lart e renditur në top listën e Youtube. Është vendi i 102-të ai që okupojnë Flori, Albatriti dhe Noga, gjë që përbën deri në këtë moment rekord shqiptar të shikueshmërisë në YouTube. Madje sipas disa ekspertëve shqiptarë të internetit, ka gjasa që kjo këngë të thyejë rekordin e “Origjinale” të Aurela Gaçes, që ka plot 5 milionë klikime.

“Tequila Vava” thyen rekorde të YouTube   Dd12

Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi