Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Nuk e dëshironi këtë striptiz? Blijeni këtë hapësirë reklame!  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Nuk e dëshironi këtë striptiz? Blijeni këtë hapësirë reklame!  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nuk e dëshironi këtë striptiz? Blijeni këtë hapësirë reklame!

Shko poshtë

Nuk e dëshironi këtë striptiz? Blijeni këtë hapësirë reklame!  Empty Nuk e dëshironi këtë striptiz? Blijeni këtë hapësirë reklame!

Mesazh nga Juѕт٠ Fri May 27, 2011 6:53 pm

Nuk e dëshironi këtë striptiz? Blijeni këtë hapësirë reklame!  F.0526212940761_m

Firma holandeze Interbest, e cila merret me reklamat e bilbordeve të mëdhenj përskaj rrugës, mori çmimin e parë për inovacion në reklamim e njohur si Clio ndërsa shpërblimet sivjet janë ndarë në New York.

Interbest fitoi këtë çmim falë fushatës së reklamës me një burrë i cili çdo ditë ka të veshura gjithnjë e më pak rroba në trup, me fjalët “sa më parë që filloni të reklamoni, aq më mirë”, e cila kulmon me reklamën e vërtetë.

Këtë fushatë reklamuese e kanë propozuar zyrtarët e agjencisë “Y&R Not Just Film” nga Amsterdami, e cila është pjesë e Interbestit.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi