Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Këpucë nga fijet e flokëve   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Këpucë nga fijet e flokëve   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këpucë nga fijet e flokëve

Shko poshtë

Këpucë nga fijet e flokëve   Empty Këpucë nga fijet e flokëve

Mesazh nga Juѕт٠ Sun May 22, 2011 10:17 pm

Këpucë nga fijet e flokëve   F.0521180341363_m

Pronarja e sallonit të bukurisë nga Tauchung në Tajvan mahniti mediat e atjeshme me këpucët me taka të cilat i punoi nga fijet e flokëve. Tsai Shiou-ying (54 vjeçare) nga flokët punon edhe zbukurime të ndryshme, shporta dhe vazo.
“Më pëlqejnë shumë këpucët me taka, por për shkak të punës nuk mund t’i mbathë. Për këtë arsye kam vendosur t’i bëj një palë këpucë të cilat më pëlqejnë tepër”, tha Tsai.

Ajo i punoi një palë këpucë për një muaj dhe përdori flokët e së paku tre njerëzve. Ajo tha se për të punuar zbukurimet mund të shërbehet vetëm me flokë të vërteta pasi flokët artificiale nuk ngjiten me ngjitës.

Tsai ka ndërmend të punojë edhe korsetë dhe fustane, por thotë se nuk i ka për shitje.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi