Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Yllka Kuqi: Privilegj ta moderoj “Videofestin”  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Yllka Kuqi: Privilegj ta moderoj “Videofestin”  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yllka Kuqi: Privilegj ta moderoj “Videofestin”

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Yllka Kuqi: Privilegj ta moderoj “Videofestin”  Empty Yllka Kuqi: Privilegj ta moderoj “Videofestin”

Mesazh nga Juѕт٠ Fri May 13, 2011 6:11 pm

Yllka Kuqi, e cila është përzgjedhur të jetë nikoqire e “Videofestit Muzikor 2011”, në një intervistë për Telegrafi.com ka treguar se kjo është privilegj për të. “E marr si privilegj, përgjegjësi dhe kënaqësi shumë të madhe. Do të ketë shumë surpriza, shumë performanca që besoj do të jenë të një niveli të lartë artistik, si nga ana interpretuese, ashtu edhe vizuale. Jemi një staf i madh profesionistësh ku secili po kryen më së miri punën e tij”, ka thënë këngëtarja. Yllka Kuqi gjithashtu ka shtuar se së shpejti do ta përfundojë realizimin e klipit të këngës më të re. “Jam në fazën përfundimtare të videoklipit, i cili pritet të del javën tjetër, është një këngë e bukur që besoj se do të pëlqehet dhe një video interesante e realizuar nga Entermedia”, ka përfunduar Kuqi.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi