Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Aurela Gaçe shkëlqen në Dyzeldorf   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Aurela Gaçe shkëlqen në Dyzeldorf   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aurela Gaçe shkëlqen në Dyzeldorf

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Aurela Gaçe shkëlqen në Dyzeldorf   Empty Aurela Gaçe shkëlqen në Dyzeldorf

Mesazh nga Juѕт٠ Mon May 09, 2011 9:41 pm

Aurela Gaçe e cila është përzgjedhur ta përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovizion” me këngën “Feel the pasion”, ka prezantuar për herë të dytë këtë këngë në skenën e “Düsseldorf Arena”. E veshur me një fustan rozë më formën e shqiponjës, simbol në flamurin shqiptar, skena gjermane jehoi nga zëri i Aurelës, zë që u vlerësua shumë nga mediat gjermane, të cilat nuk ngurruan që pas performancës ta marrin në intervista ku është pyetur gjatë për veshjen dhe kërcimin gati rock në skenë. Aurela do të ngjitet në skenë në gjysmëfinalen e parë të garës së këngës evropiane, që do të mbahet më 10 maj në Gjermani, ndërkohë që gjysmëfinalja e dytë do të zhvillohet më 12 maj, ndërsa finalja e madhe më 14 të këtij muaji.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi