Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Leonora: Nuk jam shtatzënë  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Leonora: Nuk jam shtatzënë  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leonora: Nuk jam shtatzënë

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Leonora: Nuk jam shtatzënë  Empty Leonora: Nuk jam shtatzënë

Mesazh nga Juѕт٠ Sun Dec 19, 2010 11:27 am

Leonora Jakupi ka mohuar spekulimet se ajo është shtatzënë dhe se ajo është afër martesës. Kohëve të fundit ishte përhapur një thashetheme për këngëtaren kosovare, kinse ajo është shtatzëne dhe se do të martohet pas festave të fund-vitit. Por, sipas mediave shqiptare, Leonora i ka demantuar këtë thashetheme. “Edhe unë e kam dëgjuar një thashetheme të tillë, të cilin e mohoj në mënyrë kategorike. Për momentin martesa është gjëja e fundit që kam në mendje, dhe përpos kësaj në jetën time private aktualisht nuk ka asnjë mashkull. Kur dikush të më vjedhë zemrën, gazetarët do t’i njoftoj të parët”, ka thënë Leonora. Këngëtarja aktualisht është duke punuar në materiale të reja muzikore, të cilat do të shfaqen për publikun e gjerë me rastin e festave të fundvitit. Vetëm pak javë më parë Leonora publikoi klipin e saj më të ri, i cili u prit mjaft mirë nga shikuesit.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi