Kënaqesia juaj në portalin tonë!
U betua se nuk do ta hiqte mjekrën pa e vrarë Bin Ladenin   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
U betua se nuk do ta hiqte mjekrën pa e vrarë Bin Ladenin   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U betua se nuk do ta hiqte mjekrën pa e vrarë Bin Ladenin

Shko poshtë

U betua se nuk do ta hiqte mjekrën pa e vrarë Bin Ladenin   Empty U betua se nuk do ta hiqte mjekrën pa e vrarë Bin Ladenin

Mesazh nga Juѕт٠ Wed May 04, 2011 9:00 pm

U betua se nuk do ta hiqte mjekrën pa e vrarë Bin Ladenin   F.0503150230130_m

Mësuesi amerikan Gary Weddle (50) u betua pas 11 shtatorit 2001 se nuk do ta rruante mjekrën derisa ta kapin Osama Bin Ladenin. Nuk e priste se kjo do të zgjaste 10 vjet.
Gary nga Ephrate në Washington pas betimit mendonte se terroristi më i kërkuar në botë do të kapej brenda disa muajsh, por kurrë nuk i kishte shkuar në mend se kjo do të zgjaste dhjetë vjet.

Edhe pse e tërë Amerika të hënën iu gëzua lajmit për vrasjen e tij, duket se Gary u gëzua më së tepërmi. Më në fund vendosi ta hiqte mjekrën e cila i mbërrinte deri tek gjoksi. Si për ironi me mjekrën e madhe ai i përngjante më shumë Bin Ladenit.

“Pesë minutat e parë kam qarë, e pastaj e kam marrë zhiletin dhe e kam hequr mjekrën menjëherë”, tha Gary, ndërsa gruaja e tij Donita është e lumtur që sërish ka mundësi ta shohë fytyrën bashkëshortit të saj.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi