Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Lakuriq në fitness   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Lakuriq në fitness   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lakuriq në fitness

Shko poshtë

Lakuriq në fitness   Empty Lakuriq në fitness

Mesazh nga Juѕт٠ Wed Apr 27, 2011 6:21 pm

Lakuriq në fitness   F.0427112252464_m

Një klub fitnessi në Spanjë ka shkuar nëj hap më tutje në përpjekje për të tërhequr më shumë myshterinj dhe tash u ofron përduroseve të klubit mundësinë që të bëjnë fitness nudo.
Hapi i klubit Bask erdhi pas rënies së anëtarëve, e që sipas pronarit vjen si pasojë e krizës ekonomike në Spanjë.

Pronari i klubit Merche Laseca i tha BBC-së se kjo ide erdhi si pasojë e nevojave financiare e jo për shkak të ndonje nevoje ose kënaqësie tjetër. “Unë vetë nuk jam unidst, edhe pse nuk e kam problem një gjë të tillë. Por kjo iniciativë ka të bëjë me paratë”, tha Laseca.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi