Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Rita Ora: Të punosh me Jay-Z është një ëndërr  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Rita Ora: Të punosh me Jay-Z është një ëndërr  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rita Ora: Të punosh me Jay-Z është një ëndërr

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Rita Ora: Të punosh me Jay-Z është një ëndërr  Empty Rita Ora: Të punosh me Jay-Z është një ëndërr

Mesazh nga Juѕт٠ Fri Apr 22, 2011 5:34 pm

Ajo është shqiptare, jeton në Londër, nuk i ka bërë ende 21 vjeç, por që tani është pjesë e producentit të njohur botëror, Jay-Z. E kemi fjalën për bukuroshen shqiptare Rita Ora, e cila për momentin po përgatitet për të sjellë për fansat albumin e saj debutues, duke performuar në Party-n e CK One dhe MTV Push në Village Underground! “Të punosh më Jay-Z është si një ëndërr. Të punosh me ndonjë legjendë është si një ëndërr që realizohet, por Jay është shumë i impenjuar me disa artistë që ka në produksionin e tij. Për mua që kam ardhur nga Londra, dhe fillimisht që jam nga Kosova, është dhjetë herë më e rëndësishme”, – ka thënë këngëtarja, duke shtuar se që në fëmijëri është ndikuar nga Gwen Stefani, Mariah Carey, Whitney Houston dhe Imogen Heap.
Pra, më pëlqen ky lloj i grave të suksesshme”, – shton më tej shqiptarja që ka qenë edhe imazh i fushatës së Calvin Clein. Gjëja që e ka impresionuar më shumë Rita Orën deri më tani është fakti që ka pasur mundësi të marrë pjesë në xhirimet e Jay-Z.
Ai është në të vërtetë një gjeni. Të jesh në të njëjtën dhomë me të dhe të kesh mundësinë ta shikosh atë, me të vërtetë që çuditesh, aq më tepër kur shikon edhe performancën e Beyonce”, – pohon 21-vjeçarja, e cila ka dhënë konsideratat e saj maksimale për këngëtaren e re por shumë të suksesshme, Adele.
Jo vetëm performanca vokale është e mahnitshme, por edhe tekstet e këngëve janë të mahnitshme. Dhe fakti që ajo është vetëm 21-vjeçare… Ajo është një talent i madh”, – përfundoi ajo.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi