Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Këngëtaret shqiptare dhe stilet e 2010-ës  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Këngëtaret shqiptare dhe stilet e 2010-ës  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këngëtaret shqiptare dhe stilet e 2010-ës

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Këngëtaret shqiptare dhe stilet e 2010-ës  Empty Këngëtaret shqiptare dhe stilet e 2010-ës

Mesazh nga Juѕт٠ Mon Dec 06, 2010 9:09 pm

Cilat ishin veshjet dhe stilet që dominuan muzikën shqiptare gjatë 2010-ës? Cilat këngëtare u veshën më mirë, e cilat më keq? Cilat kanë nevojë për ndryshim, e cilat ndryshuan për mirë? Ne ftuam Niko Nimanin që së bashku me stafin tonë të jepte përshtypjen e tij në lidhje me trendet e 2010-ës. Gati? Nisja!

Elvana Gjata

Niko: Ajo gjithmonë më çudit, sepse çdo gjë që të bëjë është 100% e saktë. SH2: Elvana di të jetë seksi pa u dukur sikur përpiqet që të jetë e tillë. Shumë veshin fustane/funde të shkurtra, por askush nuk duket aq mirë në to sa ajo.

Dafina Zeqiri

Niko: Shumë stil të bukur ka. Po më pëlqen. SH2: Nga mesi i këtij viti, Dafina ka ndërruar stil – për mirë! Një ndër kombinimet më cool dhe shyqyr jo më veshje geto!

Adelina Ismajli

Niko: Është dhe do të jetë shumë e mirë. Më pëlqen, sepse është nga këngëtaret e para që ka krijuar një stil personal që në fillim të karrierës saj. “SH2″: Në ndonjë këngëtare tjetër kjo veshje do të dukej e gabuar, por Adelina e vesh më së miri, sepse ajo e bën veshjen e nuk e bën veshja Adelinën.

Big Mama

Niko: Shumë zhurmë për asgjë! SH2: Se çfarë ka veshur kjo e di, por nuk e mohojmë, pikërisht për këtë vdesim ta shikojmë në skenë.

Aurela Gace

Niko: Origjinale!!! SH2: Origjinale!!!
Aferdita Dreshaj
Niko: Më kujton shumë The Girl Next Door, por kjo si shprehje mua nuk më pëlqen që kështu… “SH2″: Afërdita çfarëdo që të veshi duket bukur, megjithëse flokët kaq kaçurrele nuk do t’ia këshillonim, pasi ia fshehin bukurinë.
Argjentina Ramosaj
Niko: Është shumë e bukur, por besoj që nuk ka gjetur akoma stilin që i duhet. “SH2″: Flokë shumë flokë! I ka të bukur, por falë gjatësisë dhe rëndësisë që i jep në lukun e saj, nuk i vihet re stili.

Genta Ismajli

Niko: Ka filluar të rregullojë pak imazhin e saj për mirë, sepse më para nuk ka qenë nga të preferuarat e mia. SH2: Ajo eksperimenton shumë shpesh me pamjen saqë nuk e kuptojmë dot stilin personal të sajin. Sidoqoftë në këtë sesion fotografik na pëlqeu, sepse dukej krejt ndryshe e origjinale nga më përpara.

Tuna Sejdiu

Niko: Gjithmonë vishej shumë bukur, por tek video klipi i fundit “VIBE” më zhgënjeu shumë dhe besoj se i ka ardhur koha për një ndryshim total. SH2: Në veshjet sportive, Tuna është një ndër këngëtaret që vishen më cool, ndërsa në veshjet serioze ndonjëherë e tepron me pamjet seksi.

Jonida Maliqi

Niko: E njoh shumë mirë, sepse e kam mikeshë, por është e vetmja në Shqipëri që mund të quhet FASHION ICON. SH2: Perfekte deri në detaje!
Vesa Luma
Niko: Sa herë e takoj, ajo vetëm qesh dhe i them “sa e mirë, sa e mirë”, sepse ka look shumë të freskët. SH2: Vesa i ka fiksim xixat, por ne na pëlqen më shumë pa to. Me këtë veshje duket e lirshme dhe e freskët. I jep kuptim shprehjes që ndonjëherë thjeshtësia është më moderne.

Leonora Jakupi

Niko: E preferoj më shumë me veshjet e saj të gjata. SH2: Ne zgjodhëm këtë foto, sepse menduam që ajo kishte nevojë të tregonte një tjetër anë të stilit të saj… dhe doli me sukses. Gjithsesi, këngëtarja na tregoi se stili i saj i vërtetë vazhdojnë të mbeten fustanet e gjata.

Juliana Pasha

Niko: S’ka stil. Më duket sikur sekondën e fundit i gjen të gjitha veshjet. SH2: Juliana ka nevojë për ndihmë. Në Eurovision, veshja e saj bënte figurë, por nga afër linte për të dëshiruar. Pavarësisht se është një këngëtare që i jep më rëndësi muzikës, tashmë që është bërë e njohur për të gjithë, duhet t’i kushtojë vëmendje dhe pamjes.

Zanfina Ismajli

Niko: Shumë e sajuar, e preferoja më shumë para disa vitesh SH2: Zanfina këtë vit pësoi një ndryshim total në stil dhe neve na pëlqeu. Fakti që stili i saj u imitua dhe nga këngëtaret e tjera apo fansat tregon se rezultoi i suksesshëm. (sh2)
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi