Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Mihrije Braha: Si më propozoi Naimi për martesë  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Mihrije Braha: Si më propozoi Naimi për martesë  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mihrije Braha: Si më propozoi Naimi për martesë

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Mihrije Braha: Si më propozoi Naimi për martesë  Empty Mihrije Braha: Si më propozoi Naimi për martesë

Mesazh nga Juѕт٠ Mon Dec 06, 2010 9:07 pm

Vitet kalojnë dhe ajo mbetet po e njëjta… Pavarësisht peshës së kohës, këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, vijon ende ta ruajë bukurinë dhe freskinë vajzërore, duke bërë kështu xheloze edhe koleget e saj më të reja në moshë. Nën petkun e të bukurës ajo vjen edhe në një intervistë për “Bluetooth”, ku përpos bukurisë fizike, do të dëshmojë që ka edhe një mendje shumë të bukur… Përgjigjet e sinqerta, të mbushura me plot nota humori brenda. Në intervistë ajo tregon dhe një nga momentet me pikante të jetës së saj, propozimin nga Naimi për martesë. “Po më propozoi i pari, një natë kur po më përcillte në shtëpi më tha duhet ta dish se unë të dua dhe kërkoj përgjigje nga ti…
Unë isha përgatitur shpirtërisht edhe më herët gjatë takimeve tona, gjatë shikimeve dashurore ende të pa thëna mes nesh dhe pranova menjëherë”, tregon Mihrija në intervistën e gjatë për Bluetooth.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi