Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Udhëheqësja lëpiu iPadin live në emision (Video)  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Udhëheqësja lëpiu iPadin live në emision (Video)  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Udhëheqësja lëpiu iPadin live në emision (Video)

Shko poshtë

Udhëheqësja lëpiu iPadin live në emision (Video)  Empty Udhëheqësja lëpiu iPadin live në emision (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ Sat Apr 09, 2011 8:34 am

Siç ndodh zakonisht, shumë nga ne “i hamë” gënjeshtrat e një prillit shumë lehtë. Kjo i ndodhi edhe udhëheqëses televizive Shally Zomordi nga televizioni KSWB.

Udhëheqësi Raoul Martinez koleges së tij Shally “ia shiti” gënjeshtrën origjinale të një prillit e cila me siguri nuk do ta harrojë kurrë. Martinez së pari prezantoi “aplikacionin më të ri” i cili i mundëson përdoruesve të iPadit të ndjejnë erërat dhe shijen e ushqimeve e pijeve duke e treguar në ekranin e iPadit, pas kësaj ai ia ofroi Shallyt që edhe ajo ta shijojë “teknologjinë më të re”.

Udhëheqësja i besoi kolegut të saj dhe disa herë i mori erë dhe lëpi iPadin dhe më pas në ekran u paraqit porosia “Urime 1 prilli”.

Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi