Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Eliza tashmë me cmim edhe në arkitekturë User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Eliza tashmë me cmim edhe në arkitekturë User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eliza tashmë me cmim edhe në arkitekturë

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Eliza tashmë me cmim edhe në arkitekturë Empty Eliza tashmë me cmim edhe në arkitekturë

Mesazh nga Juѕт٠ Fri Apr 08, 2011 9:20 am

Përvecëse një këngëtare e sukseshme, me shumë cmime të marra në muzikë Eliza Hoxha është ndëruar në Kosovë edhe me një cmim në profesionin e saj arkitekturën. Për herë të parë në Kosovë më 1 dhe 2 prill është mbajtur konferenca e parë arkitektonike, në të cilën janë ndarë çmimet vjetore për arkitektët më të mire në kategorinë e dizajnit, promovimit dhe aktiviteteve humane. Me këtë rast Asociacioni i Arkitektëve të Kosovës ka nderuar Eliza Hoxhën me çmimin “Arkitekturë edukative dhe promovim të arkitekturës” për vitin 2010. Eliza ndihet e privilegjuar me këtë titull dhe kjo i jep kurajë për të vazhduar edhe më tej me punën e saj të palodhshme në fushën e inxhinierisë. Jam mjaft e kënaqur me këtë çmim, i falënderoj të gjithë që më përkrahën dhe më nderuan me çmimin ‘Arkitekte edukative e viti 2010’”, ka thënë Eliza për ‘Zërin’. Eliza ka bërë me dije se përveç profesionit të arkitekturës është mjaft e angazhuar edhe me profesionin e këngëtares.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi