Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Ergysi: Big Brother përvojë e paharrueshme  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Ergysi: Big Brother përvojë e paharrueshme  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ergysi: Big Brother përvojë e paharrueshme

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Ergysi: Big Brother përvojë e paharrueshme  Empty Ergysi: Big Brother përvojë e paharrueshme

Mesazh nga Juѕт٠ Tue Apr 05, 2011 2:51 pm

Finalisti i “Big Brother Albania”, Ergysi, i cili nuk arriti të kurorëzohej me çmimin final, gjatë një interviste për mediat shqiptare, ka thënë se ai ka kaluar një përvojë të paharrueshme në reality-shoun. “Kam një mal me gjëra, por po them se e kam dashuruar ‘Big Brother’ dhe e konsideroj eksperiencën si ajo fabrika e dashurisë që kam ndërtuar aty brenda. Është një këngë e Xhovanotit që thotë: duke konsideruar që dashuria nuk ka çmim, do jepja gjithë dashurinë që kam për të provuar edhe pak”, ka thënë Ergysi. Ndërsa i pyetur se a do të ndryshonte ndonjë gjë brenda kësaj eksperience, ai është shprehur: “Unë nuk jam njeri që jetoj me pishmane. Gjithçka kisha për të bërë në ‘Big Brother’ i bëra dhe nuk më ka ngelur gjë”./
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi