Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Juliana Pasha u mërzit për Burrelin User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Juliana Pasha u mërzit për Burrelin User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Juliana Pasha u mërzit për Burrelin

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Juliana Pasha u mërzit për Burrelin Empty Juliana Pasha u mërzit për Burrelin

Mesazh nga Juѕт٠ Thu Mar 17, 2011 5:18 pm

Këngëtarja Juliana Pasha, që konsiderohet si njëra nga zërat më të mirë të muzikës shqiptare, ka thënë se kishte qarë kur u largua nga vendlindja e saj, Burreli. Juliana ka lindur në qytetin e Burrelit, në një familje të nderuar. Kompozitorët e saj janë të shumtë, por disa nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare që kanë bashkëpunuar me të janë: Ardit Gjebrea, Shpëtim, Saraçi, Adrian Hila, Endri Sina, Pirro Çako, Alfred Kaçinari dhe shumë të tjerë. “Një nga gjërat që më ka lumturuar më shumë ka qenë faqja kryesore e qytetit tim, Burrelit në Facebook. Bashkëqytetarët e mi janë ndjerë krenarë për mua, sikurse edhe unë ndjehem krenare për vendlindjen time”, ka thënë ajo në një intervistë për mediat shqiptare.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi