Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Çili i kthen buzëqeshjen Berishës User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Çili i kthen buzëqeshjen Berishës User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çili i kthen buzëqeshjen Berishës

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Çili i kthen buzëqeshjen Berishës Empty Çili i kthen buzëqeshjen Berishës

Mesazh nga Juѕт٠ Wed Dec 01, 2010 6:35 pm

Çiljeta gjithmonë ia merr mendjen kryeministrit tonë. Njëherë me dekolte shumë të hapura, njëherë me shumë tualet, njëherë tjetër me fustane shumë të shkurtra.
Po doni të dini ju që kryeministri tashmë e ka marrë shumë seriozisht këtë marrëdhënie dashamirësie me Çiljetën? Sa herë shihen me njëri tjetrin, sa herë përshëndeten, në çdo aktivitet që shkojnë duket se energjikja Çiljeta, i fal shumë buzëqeshje kryeministrit.
Dhe ndaj mund të themi se jo më kot, Berisha e afroi Çiljetën në forumin më të lartë të partisë së tij, si anëtare e Këshillit Kombëtar, madje një ndër më të votuarat e këtij forumi.
E për të rritur performancën e vet në politikë, Çiljeta, veç studimeve për shkenca politike, tashmë ka hequr dorë dhe nga prezantimi i aktiviteve festive të PD, tamam si një anëtare e denjë e KK të kësaj partie.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi