Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Gresa Behluli: Celulari, zbulimi më i mirë i teknologjisë  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Gresa Behluli: Celulari, zbulimi më i mirë i teknologjisë  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gresa Behluli: Celulari, zbulimi më i mirë i teknologjisë

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Gresa Behluli: Celulari, zbulimi më i mirë i teknologjisë  Empty Gresa Behluli: Celulari, zbulimi më i mirë i teknologjisë

Mesazh nga Juѕт٠ Tue Nov 30, 2010 6:40 pm

Gresa Behluli mendon se celulari është shumë i nevojshëm për kryerjen e obligimeve të saja ditore dhe të karrierës së saj. Ajo mendon se celulari është një nga zbulimet më të mira të teknologjisë. “Në çdo vend dhe çdo kohë, mendoj se është një ndër zbulimet më të mira të teknologjisë, është mundësia më e mirë për të kontaktuar me njerëz në kohë reale, pa marrë parasysh vendin se ku gjendesh”, shprehet ajo për “Zërin”. Nuk është e pasionuar pas celularëve Gresa nuk është shumë e pasionuar pas celularëve dhe thotë se ata i ndërron vetëm kur t’i dëmtohen apo kur ta sheh të nevojshme për t’i ndërruar. “Aktualisht kam një celular “Nokia E72” me ngjyrë të zezë. Është shumë komod dhe i përshtatshëm”, pohon këngëtarja Behluli, duke shtuar se edhe shpenzimet e saj janë mesatare. “Më së shumti flas me familjen, të afërmit apo edhe shoqërinë”. Gresa nuk mban mend se sa më së gjati ka biseduar në celularë, por thotë se më shumë e thërrasin sesa thërret ajo vetë.
“Për shkak të punës që kam mund të them se më shumë më thërrasin, por edhe unë thërras shumë shpesh të afërmit e mi”, u shpreh Gresa, e bija e këngëtares së mirënjohur Shkurte Fejza.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi