Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Romja bëhet gjyshe në moshën 23 vjeçare   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Romja bëhet gjyshe në moshën 23 vjeçare   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Romja bëhet gjyshe në moshën 23 vjeçare

Shko poshtë

Romja bëhet gjyshe në moshën 23 vjeçare   Empty Romja bëhet gjyshe në moshën 23 vjeçare

Mesazh nga Juѕт٠ Wed Mar 09, 2011 7:35 pm

Romja bëhet gjyshe në moshën 23 vjeçare   S10

Rifka Stanesku u bë gjyshja më e re në botë kur në moshën 22 vjeçare vajza e saj lindi një fëmijë. Vajza e saj 12 vjeçare lindi nipin Ion, ndërsa djali tash është gati dy vjeçar.
Rifka që në moshën 11 vjeçare ishte arratisur nga fshati i saj Investi dhe ishte martuar me 13 vjeçarin Ionel pasi frikësohej se babai i saj do ta martonte me një burrë tjetër.

Në moshën 12 vjeçare e kishte lindur vajzën Maria, ndërsa një vit më vonë edhe djalin Nikolai. Edhe pse nuk donte që vajza t’i ndiqte hapat e saj, Maria u martua që në moshën 10 vjeçare, ndërsa shpejtë pas dasmës lindi një djalë.

“I dua fëmijët e mi dhe nipin, por vërtetë kam dashur që vajza ime të mbërrij më shumë në jetë”, tha gjyshja më e re në botë. Gjyshja 23 vjeçare kujdeset për tërë familjen.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi