Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Lëshim i çmendur për adhuruesit e adrenalinës (Video)   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Lëshim i çmendur për adhuruesit e adrenalinës (Video)   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lëshim i çmendur për adhuruesit e adrenalinës (Video)

Shko poshtë

Lëshim i çmendur për adhuruesit e adrenalinës (Video)   Empty Lëshim i çmendur për adhuruesit e adrenalinës (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ Fri Mar 04, 2011 7:17 pm

Adhuruesit e adrenalinës janë në kërkim të përjetshëm të sfidave të reja dhe të çmendura. Sa më shumë kërkojnë forma të reja edhe kriteret forcohen. Kur nuk ka ide, të varurit e adrenalinës kthehen në disiplinën burimore dhe e vënë në rrafshin të cilit mund t’i “mbijetojnë” vetëm “më të çmendurit” dhe më të aftit!
Hedhja në greminë me parashutë, ngjitja nëpër shkëmbinjtë e akullt ose ‘kitesurfing’ janë vetëm disa prej sporteve ekstreme të cilët mund të “vërshojnë” adrenalinën. Do të ishte mëkat të mos e përmendim biçiklizmin dhe atë më ekstremin.

Vozitja nëpër shtigje në të cilat edhe dhia e egër do t’i thyente këmbët mund të jetë i kobshëm, por në të njëjtën kohë edhe i pa rezistueshëm. Në disa shtigje të ngrihet gjaku në vena, pa marrë parasysh se a jeni shofer ose vetëm vëzhgues i thjeshtë.

Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi