Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Capital T: E dua muzikën shumë  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Capital T: E dua muzikën shumë  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Capital T: E dua muzikën shumë

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Capital T: E dua muzikën shumë  Empty Capital T: E dua muzikën shumë

Mesazh nga Juѕт٠ Thu Feb 24, 2011 11:37 am

Capital T, reperi i cili depërtoi në skenën e muzikës kosovare me këngën e tij “Shoopping”, gjatë një intervistë për Telegrafi.com ka treguar se me muzikë ka filluar të merret qysh në moshë të re dhe si çdo fillim që ka vështirësitë e veta edhe ai ka kaluar nëpër ato, por ai ka treguar se me punë ka arritur të ketë sukses. “Po, unë muzikën e kam dashur gjithmonë dhe kam filluar të merrem me të në një moshë shumë të re… normal çdo fillim i ka vështirësitë e veta, mirëpo nëse punon gjithçka arrihet. Besoj se kam punuar shumë dhe e meritoj suksesin”, ka rrëfyer Capital T. Reperi, emri i vërteti i të cilit është Kushtrim Ademi, për repin shqiptar thotë se ka shumë cilësi dhe reperët e vendit janë artistë që duhet pasur lakmi. “Repi shqiptar ka ecur shumë përpara si nga cilësia, ashtu edhe nga artistët që janë për t’u pasur lakmi. Unë nuk ndjej konkurrencë, ndoshta pse jam ndryshe prej të tjerëve, por mendoj se të gjithë e kanë stilin e tyre, dhe janë të mirë secili në stilin e tyre”, ka thënë reperi.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi