Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Mimoza në formë të mirë edhe për krijimet e radhës User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Mimoza në formë të mirë edhe për krijimet e radhës User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mimoza në formë të mirë edhe për krijimet e radhës

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Mimoza në formë të mirë edhe për krijimet e radhës Empty Mimoza në formë të mirë edhe për krijimet e radhës

Mesazh nga Juѕт٠ Thu Feb 03, 2011 10:05 am

Sa herë që na rastisë ta takojmë apo shohim në një klip televiziv, gjithnjë pasojnë komente nga më të mirat për dukjen e saj. Është njëra nga këngëtaret e cila rëndësi të veçantë i kushton jo vetëm grimit, fustaneve apo rregullimit të flokëve. Një trup mjaft në formë ka gjithnjë. “Te ne është pak më e vështirë, por mundohem që të mbaj këtë ritëm me ushqim, por edhe ushtrime të kohë pas kohe. Dieta nuk mbaj kurrë. Por, edhe lindja e bën të vetën. Është një ligj, i cili thotë se femra duhet të jetë me barrë, të lindë fëmijë e të freskohet”, shprehet për “Infopress” këngëtarja Mimoza Mustafa, ndërsa rrëfen njëkohësisht edhe angazhimet rreth muzikës e krijimeve të radhës, të cilat do të pasojnë shumë shpejt. E vlerëson si një fi llimvit pasiv sa u përket angazhimeve muzikore, por mohon një shkëputje nga bota e artit. Ani pse aktualisht nuk është duke realizuar ndonjë këngë të re, në fi llim të pranverës, këngëtarja Mimoza Mustafa e ka në plan të lansojë një tjetër këngë, së cilës patjetër se do t’i realizojë edhe klip. “Është një fi llimvit më pasiv, por kjo vjen për faktin se është sezoni i dimrit dhe zakonisht në këtë kohë pasivizohet puna e sidomos muaji janar është më i ‘vdekur’. Por, me përmirësimin e kohës, vjen dhe disponimi për të punuar e angazhuar më shumë, kështu që do të ketë më shumë të reja. Jam duke menduar për këngët e radhës. E vërteta është se kënga nuk bëhet as për një ditë e as për një javë. Duhet angazhim më i madh”, pohon Mimoza, ndërsa bën me dije edhe për llojin e këngës që ajo ka në plan ta lansojë.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi