Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Xhemi, nuse si e do zakoni  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Xhemi, nuse si e do zakoni  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xhemi, nuse si e do zakoni

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Xhemi, nuse si e do zakoni  Empty Xhemi, nuse si e do zakoni

Mesazh nga Juѕт٠ Sun Jan 23, 2011 9:53 pm

Është padyshim njëra nga femrat më të bukura të ekranit, e cila me sharmin dhe elegancën e saj, i ka dhënë më shumë jetë programit “E diell”, pavarësisht se së fundmi koleget simpatike i janë shtuar në numër. Fjala është për prezantuesen Xhemi Shehu, e cila ndonëse është nuse e ditëve të sotme, nuk lë për asnjë moment mënjanë punët e shtëpisë. Fakti që është moderne, nuk ia kushtëzon kënaqësinë që i jep pastrimi i shtëpisë. Siç shihet në foton anash, Xhemi është duke pastruar oborrin e shtëpizës së saj, e cila më shumë se sa një shtëpi e mirëfilltë banimi, duket si një strehë pushimi. Me fshesën në dorë, Xhemi provon më së miri se ajo di të jetë edhe nuse zakoni.
Bukuroshja e televizionit aktualisht është në muajin e katërt të shtatzënisë, kështu që dhe për pak muaj do të vijë në jetë foshnja saj

Xhemi, nuse si e do zakoni  Xhemi-199x300
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi