Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Big Mama: Si më fejuan Genta me Fjollën User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Big Mama: Si më fejuan Genta me Fjollën User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Mama: Si më fejuan Genta me Fjollën

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Big Mama: Si më fejuan Genta me Fjollën Empty Big Mama: Si më fejuan Genta me Fjollën

Mesazh nga Juѕт٠ Wed Jan 19, 2011 9:44 am

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Big Mama, ka rënë së fundmi pre e thashethemeve për një fejesë të mundshme mes saj dhe stilistit personal të koleges Genta Ismajli. Saim Gjinolli është emri i djalit për të cilin u përfol se ishte në një lidhje me Bigun. Në fakt e gjitha kjo më shumë se sa një lajm i vërtetë duket të jetë një shkaka që i është bërë Big Mamës nga dy koleget e saj, Genta Ismajli dhe Fjolla Morina. Këto dy të fundit kanë shkrepur një foto teksa Bigu puthej me stilistin Gjinolli, në kuadrin e një shakaje. Publikimi i fotos në facebook.com, ka mjaftuar për të krijuar më pas zhurmën që është bërë këtë javë në mediat rozë. Megjithatë Big
Mama ka sqaruar se lajmi nuk është i vërtetë dhe se puthja është thjesht një puthje miqësore.
Të njëjtin pohim kanë bërë edhe protagonistët e tjerë të asaj mbrëmjeje gjatë së cilës është bërë fotoja, duke sqaruar e njëherë e mirë këtë situatë. (Bluetooth)
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi