Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Shes Yugon, por kanaçja e Coca-Colas është më e fortë  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Shes Yugon, por kanaçja e Coca-Colas është më e fortë  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shes Yugon, por kanaçja e Coca-Colas është më e fortë

Shko poshtë

Shes Yugon, por kanaçja e Coca-Colas është më e fortë  Empty Shes Yugon, por kanaçja e Coca-Colas është më e fortë

Mesazh nga Juѕт٠ Mon Jan 17, 2011 9:24 am

Shes Yugon, por kanaçja e Coca-Colas është më e fortë  F.0116163645379_m

Në faqen e internetit “craigslist.org” një shfrytëzues i panjohur publikoi shpalljen ku shet kult modelin Yugo 45 i prodhuar në ish-Jugosllavi.

Pronari nga Los Angelesi e shet këtë makinë për 2.200 dollarë. E reklamoi me shpalljen: “Shes këtë bërllok të quajtur Yugo. E kanë dizajnuar ca inxhinierë të retarduar, ndërsa në të kanë punuar një grup i punëtorëve të dehur. Mund të llogarisni se do ta ndizet në mëngjes aq sa mund të llogarisni në Bernie Madoff (i cili mashtroi mijëra amerikanë). Kanaçja e Coca-Colas është më e fortë se ajo. Ka të kaluara 38.000 milje. Posedoj dokumentet origjinale të vitit 1988. Karakteristikat e saj i përgjigjen karrocës së vetëshërbimit prej 99 centësh. Kjo është makina më e keqe që mund ta posedoni. Mos prisni se do të bëjmë pazar. Sillni 2.200 dollarë dhe do ta keni... një copë historie”.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi