Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Liberta Spahiu largohet përfundimisht nga modelimi   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Liberta Spahiu largohet përfundimisht nga modelimi   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liberta Spahiu largohet përfundimisht nga modelimi

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Liberta Spahiu largohet përfundimisht nga modelimi   Empty Liberta Spahiu largohet përfundimisht nga modelimi

Mesazh nga Juѕт٠ Tue Jan 11, 2011 9:18 pm

Modelja dhe prezantuesja kosovare Liberta Spahiu në një bisedë për Telegrafi.com ka treguar se ajo më nuk do të jetë pjesë e pistave të modës. Liberta, e cila së fundmi u prezantua në sfilatën “Gjigant”, të stilistit kosovar Valdrin Sahiti, thotë se ajo nuk e ka më atë pasionin e njëjtë për modelimin. “E bëra për Valdrinin, e pashë që nuk e kam më pasion. Ishte dëshirë e kaluar dhe ndjenjë që nuk më shprehte asnjë risi tek unë. Nuk e kisha pasion. Ecja e kujdesshme e imja duhet të jetë në jetë e jo në sfilatë. E kam ndërruar destinimin. Ecja e modelshme duhet të bëhet në pasarelën e jetës”, është shprehur zeshkania.

Liberta Spahiu largohet përfundimisht nga modelimi   Liberta350

Liberta përveç që është njohur si një modele e suksesshme, ajo ka filluar të njihet edhe si prezantuese e motit në televizionin Klan Kosova, për të cilën thotë se është një punë e këndshme.

“Punë e këndshme. Çdo punë që e kryen duhet ta marrësh seriozisht dhe me dëshirë”, ka pohuar më tej Liberta.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi