Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Zaimina pres një bashkëpunim të nxehtë User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Zaimina pres një bashkëpunim të nxehtë User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaimina pres një bashkëpunim të nxehtë

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Zaimina pres një bashkëpunim të nxehtë Empty Zaimina pres një bashkëpunim të nxehtë

Mesazh nga Juѕт٠ Tue Jan 11, 2011 12:56 pm

Kurse për miss-in tonë, Zaiminë, 2010 ka ecur vaj. “Për mua 2010 ka qenë një vit i mbushur me angazhime profesionale. Besoj se kam arritur shumë nga objektivat e mia në fushën e muzikës, duke pasur parasysh suksesin e klipeve gjatë këtij viti si dhe kompeticionet ku kam qenë e pranishme si në Kosovë ashtu edhe në Shqipëri. Për 2011 jam duke punuar që në ditët e para dhe shumë shpejt do të prezantohem me një video të re dhe në projektet e mia është edhe një bashkëpunim, por mbetet surprizë”, përfundon Zaimina, duke lindur kështu dyshime tek shqiptarët mbi bashkëpunëtorin e saj.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi