Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Njihuni me Amazonen Eve, modelen më të gjatë në botë  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Njihuni me Amazonen Eve, modelen më të gjatë në botë  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njihuni me Amazonen Eve, modelen më të gjatë në botë

Shko poshtë

Njihuni me Amazonen Eve, modelen më të gjatë në botë  Empty Njihuni me Amazonen Eve, modelen më të gjatë në botë

Mesazh nga Juѕт٠ Tue Jan 04, 2011 12:03 am

Modelja më e gjatë në botë, Amazon Eve, ka përshkuar tërë botën duke ekspozuar trupin e saj të bukur, shkruan “Daily Mail”

Amazon Eve (31 vjeçe) nga Turlock i Kalifornisë është e gjatë dy metra. Në raport me të, modelet tjera duken si xhuxhe.
Deri në nëntor të vitit të kaluar Eve ka qenë e panjohur për opinionin. Fotografia në ballinën e një reviste e shndërroi atë në një sensacion brenda natës.

Eve prej asaj kohe punon si aktore dhe modele, por po ashtu garon në mundje me burrat për 400 dollarë në orë. Ajo thotë se gjatësinë e ka trashëgim. Prejardhja e saj gjermano-holandeze është arsyeja kryesore e gjatësisë. Ajo thotë se problemi i vetëm është të gjejë këpucët e duhura pasi mban numrin 46.