Kënaqesia juaj në portalin tonë!
‘Nafaklitë’ më të mëdhenj më 2010  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
‘Nafaklitë’ më të mëdhenj më 2010  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

‘Nafaklitë’ më të mëdhenj më 2010

Shko poshtë

‘Nafaklitë’ më të mëdhenj më 2010  Empty ‘Nafaklitë’ më të mëdhenj më 2010

Mesazh nga Juѕт٠ Mon Jan 03, 2011 11:59 pm

Jemi në fund të vitit dhe ka ardhur koha me “ja shti lapsin” llogarive, për tu numëruar sukseset dhe dështimet, për të “llogaritur” nëse ky vit ka qenë vërtetë i suksesshëm ose jo.

Derisa bëni llogaritë se çfarë viti keni pasur sivjet, ua sjellim një video të fatlumëve më të mëdhenj më 2010, për të llogaritur më mirë të arriturat tuaja gjatë këtij viti.

Por mos u dekurajoni nëse viti juaj nuk është shënuar me fatkeqësi komunikacioni, rrëzime, vërshime, eksplodime dhe ngjarje tjera të ngjashme nga të cilat mezi do ta kishit shpëtuar kokën.

Disa thjeshtë janë lindur me yll në ballë dhe çdo ditë disa herë arrijnë t’i shpëtojnë vdekjes së sigurt. Le të shikojmë se nga çfarë situata kanë shpëtuar njerëzit në këtë kompilim të fatlumëve më të mëdhenj të këtij viti që po lëmë pas.