Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Rita Ora pëlqen të eksperimentojë me stil User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Rita Ora pëlqen të eksperimentojë me stil User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rita Ora pëlqen të eksperimentojë me stil

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Rita Ora pëlqen të eksperimentojë me stil Empty Rita Ora pëlqen të eksperimentojë me stil

Mesazh nga Juѕт٠ Wed Jun 13, 2012 11:50 am

Këngëtarja Rita Ora, e cila bëri bujë me këngët “Hot right now’ dhe “R.I.P”, përveç zërit po josh vëmendje edhe për stilin e veshjes.
Një stil jo i zakonshëm, por mjaft i bukur, e bën të veçantë këngëtaren me prejardhje kosovare. Gjatë një interviste për MTV Style, Rita Ora ka pohuar se ajo ndihet shumë mirë me veshjen e saj, dhe i pëlqen të eksperimentojë. “Stili i veshjes dhe muzika që unë e bëj kanë të bëjnë me njëra tjetrën shumë. Të dyja janë të lira. Unë dëshiroj të vesh çfarë të dua, dhe më pëlqen të eksperimentoj t’i përziej stilet e veshjeve”, ka thënë Rita Ora.

Ajo ka pohuar se si frymëzim i saj për veshje është Daphne Guinness dhe Gwen Stefani.

Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi