Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Filma të huaj User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ora është Tue Jun 02, 2020 8:17 am

Filma të huaj

 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  967 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Mar 27, 2013 7:48 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  333 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Mar 27, 2013 7:46 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  343 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Mar 27, 2013 7:45 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  353 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Mar 27, 2013 7:44 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  370 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Mar 27, 2013 7:43 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  583 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Thu Jun 28, 2012 7:47 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  461 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Thu Jun 28, 2012 7:45 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  414 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Jun 27, 2012 1:52 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  436 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed Jun 27, 2012 1:50 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  362 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Jun 25, 2012 3:16 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  338 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon Jun 25, 2012 3:01 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  338 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jun 24, 2012 6:13 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  337 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jun 24, 2012 6:12 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  337 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jun 24, 2012 6:11 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  340 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jun 24, 2012 6:09 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  318 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jun 24, 2012 6:07 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  342 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sun Jun 24, 2012 6:03 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  382 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 16, 2012 12:36 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  371 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 16, 2012 12:34 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  378 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 16, 2012 12:29 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  392 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 16, 2012 12:27 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  347 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 16, 2012 12:24 pm
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  368 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 16, 2012 11:22 am
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  376 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 16, 2012 11:19 am
 •  
  nga Juѕт٠
  0 Përgjigjet
  356 Shikime
  Juѕт٠ Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat Jun 16, 2012 11:17 am
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • E Rëndësishme E Rëndësishme