Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Albumi i Gold AG, më 5 korrik User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Albumi i Gold AG, më 5 korrik User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albumi i Gold AG, më 5 korrik

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Albumi i Gold AG, më 5 korrik Empty Albumi i Gold AG, më 5 korrik

Mesazh nga Juѕт٠ Thu Jun 30, 2011 10:05 am

Reperi nga Presheva, Arian Agushi, i njohur si Gold AG e ka përfunduar albumin e tij më të ri të titulluar “The GoldFather”, i cili do të dalë në shitje më 5 korrik. Albumi ka gjithsej 12 këngë, ndërsa besohet se ky album është më i veçanti pasi përfshin disa bashkëpunime dhe videoklipe. Janë edhe tri videoklipe të cilat do të jenë në këtë album, duke përfshirë këtu bashkëpunimin interesant me Malsorin.

Lista e këngëve që do të jenë në album:

1. Gold AG – The GoldFather
2. Gold AG ft. Malsori – Malsi e Madhe
3. Gold AG – Jam Ilir
4. Gold AG ft. 2po2 & Andini – Të falem ty
5. Gold AG – Toka ime
6. Gold AG – Plaku me djal
7. Gold AG ft. Rovena Stefa – Thirrëm
8. Gold AG – Shala e Bajgores
9. Gold AG ft. Hekuran Krasniqi – Sonte
10. Gold AG – Më fal o Zot
11. Gold AG – Burg mërgimi
12. Gold AG – Jo negociata
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi