Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im Empty Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im

Mesazh nga Juѕт٠ Tue Jun 28, 2011 9:25 am

Zanfina Ismaili ka thënë se ka qenë motra e saj Adelina, këngëtarja që ia ka ngjallur dëshirën për këngën, duke qenë se ajo ishte shumë e famshme kur Zanfina ishte fëmijë. E pyetur se cila ka qenë këngëtarja e saj e preferuar dhe që ka dashur të bëhej si ajo, Zanfina është përgjigjur: “Ka qenë Adelina, të cilën gjithmonë e shikoja si një idhull dhe dëshiroja ta ndiqja rrugën e saj”. Në një intervistë për të përditshmen Lajm, ajo ka pranuar se ka qenë pikërisht Adelina që ia ka “injektuar” dashurinë për këngën.

“Po, është e vërtetë. Ajo këndonte, ishte këngëtarja më e suksesshme për fëmijë, në shtëpi telefoni asnjëherë nuk ndalej së rrahuri nga thirrjet e adhuruesve të saj, kudo që ajo shfaqej bëhej turmë e njerëzve, ndërkaq Adelina, ishte shumë modeste dhe e afërt me ta. Kur je fëmijë dhe e sheh motrën më të madhe në atë mënyrë, normalisht që lind dëshira, të cilën fillova ta realizoj”, ka deklaruar Zanfina.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi