Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Big Mama fuqishëm në treg, së shpejti kënga me David Vendetta  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Big Mama fuqishëm në treg, së shpejti kënga me David Vendetta  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Mama fuqishëm në treg, së shpejti kënga me David Vendetta

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Big Mama fuqishëm në treg, së shpejti kënga me David Vendetta  Empty Big Mama fuqishëm në treg, së shpejti kënga me David Vendetta

Mesazh nga Juѕт٠ Fri Jun 24, 2011 10:04 am

Këngëtarja e famshme nga Tetova, Besjana Kasami, e njohur me emrin artistik Big Mama, e cila së fundi ka realizuar në Turqi një videoklip të një këngë në gjuhën turke, të titulluar \”Kucuk Prens\”, tani ka paralajmëruar një hit tjetër, që pakkush ka mundur ta presë. Në profilin e saj në Facebook, Big-u ka paralajmëruar një këngë të re në bashkëpunim me DJ-in e famshëm, francezin David Vendetta, i njohur me prodhimin e tij “Bleeding Heart”.
“I am so happy, soon, very soon, Big mama with the newest hit with David Vendeta… thank you my dearest friend Aliber Jonuzi…at the moment i am listening the song is soooooo gooood ))))\”, ishin fjalët e Big Mamës në profilin e saj në Facebook, që në shqip përkthehet “Jam shume e lumtur, së shpejti, shumë shpejt, Big Mama me hitin më të ri me David Vendetta… faleminderit shoku im më i mirë, Aliber Jonuzi… momentalisht jam duke e dëgjuar këngën, është shumë e mirë”.
Se kur do të publikohet kënga në treg, mbetet të presim dhe shpresojmë të jetë vërtet hit.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi