Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Kaltrina pas xhirimeve ia mësyn Londrës  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Kaltrina pas xhirimeve ia mësyn Londrës  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaltrina pas xhirimeve ia mësyn Londrës

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Kaltrina pas xhirimeve ia mësyn Londrës  Empty Kaltrina pas xhirimeve ia mësyn Londrës

Mesazh nga Juѕт٠ Thu Jun 23, 2011 9:04 am

Pas xhirimeve të këngës “Hot” këngëtarja Kaltrina Selimi ka marrë rrugën për në Londër ku e priste koncerti i aranzhuar kohë më parë, por edhe i fejuari i saj Dritoni. “Më është dashur që të udhëtoj drejt Londrës për arsye se pata një mbrëmje muzikore këtu. Dhe pasi xhirimet e klipit kanë përfunduar e pashë të udhës të qëndroj më gjatë e të pushoj paksa”, ka thënë Kaltrina për InfoPress. Ajo tashmë ka përfunduar xhirimet e videos së këngës “Hot”, të cilat i ka xhiruar në Vlorë dhe është ndarë shumë e kënaqur me punën.
“Xhirimet e klipit tim më të ri tashmë kanë përfunduar. Është një këngë verore, e punuar me përkushtim më të madh dhe besoj se do të pëlqehet. Edhe kësaj radhe punova me të njëjtit bashkëpunëtorë sikurse te kënga ‘Zero’, Don Arbas dhe MC Beka. Doja që xhirimet t’i bëja në bregdetin shqiptar, përkatësisht në Vlorë, prandaj vendosa që kësaj radhe të bashkëpunoj me produksionin “Max Production”. Mund të them se jam ndarë në përgjithësi e kënaqur me gjithçka që është punuar”, ka thënë Kaltirina Selimi.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi