Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Luan Jaha i angazhuar edhe pas serialit “Familja Moderne”  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Luan Jaha i angazhuar edhe pas serialit “Familja Moderne”  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Luan Jaha i angazhuar edhe pas serialit “Familja Moderne”

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Luan Jaha i angazhuar edhe pas serialit “Familja Moderne”  Empty Luan Jaha i angazhuar edhe pas serialit “Familja Moderne”

Mesazh nga Juѕт٠ Mon Jun 20, 2011 9:48 pm

Luan Jaha, i cili është i njohur si “Daja Skënder” në serialin vendor “Familja Moderne”, në një intervistë për të gazetën “InfoPress” ka zbuluar se ai vazhdon të jetë i angazhuar rreth teatrit, filmit dhe familjes së tij edhe pas përfundimit të projektit të serialit të famshëm. “Zakonisht me përvojën e kaluar, kam pas angazhime të ndryshme, si në film ashtu edhe në teatër.
Mirëpo sivjet, ndoshta edhe për arsye rreth familjes Jaha, kam më pak angazhime të tepërta. Por në plan kam filmin e Isa Qosjes dhe një tjetër film, por nuk e di se sa do të jetësohen ata. Presim të ardhmen sepse varet nga buxheti, organizimi dhe shumë faktorë të tjerë”, ka thënë Jaha.
I pyetur se a është penduar ndonjëherë të vetme që është bërë aktor, ai ka thënë se me dashuri e vullnet tejkalohen të gjitha.
“Vetë natyra e punës së aktorit është me sfida të shumta, pengesa, por që me dashuri e vullnet tejkalohen. Me kalimin e kohës e sheh se nuk ka qenë ndonjë problem aq i madh”, është shprehur Luani.
Aktori kosovar po ashtu ka thënë se për të “nuk ka dallim se ku aktron” pasi si në film, teatër, dramë apo, ai bën të njëjtën punë, atë të aktorit.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi