Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Mihrie Braha , ikonë e seksit  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Mihrie Braha , ikonë e seksit  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mihrie Braha , ikonë e seksit

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Mihrie Braha , ikonë e seksit  Empty Mihrie Braha , ikonë e seksit

Mesazh nga Juѕт٠ Mon Jun 20, 2011 9:47 pm

Mihrie Braha vazhdon të duket seksi, pavarësisht se ka 45 vjet në karrierën e saj. Këngëtarja, edhe pse e vjetër, vazhdon t’i bëjë konkurrencë këngëtarëve të reja të shumta, përderisa në një bisedë me gazetën Panorama të Shqipërisë, ajo ka thënë se nuk e komenton plakjen. “Asnjëherë nuk bëj pakt me të dhe s’mendoj për të (qesh), ç’të bëjmë, proces që nuk e ndalojmë dot, por unë s’e njoh dhe as nuk dua ta njoh, nuk frikësohem prej saj dhe jam shumë e qetë”, tha Mihrija, ndërsa vazhdon të mbetet pothuajse edhe me e bukur se në vitet e saj të rinisë.
“Mund të them se e kam edhe të trashëguar, sepse nëna ime është ende shumë e bukur. Unë për vete jam shumë e qetë dhe rrezatoj pozitivitet dhe ta dini që kjo është ajo që më bën të jem shumë në relaks. Pastaj, unë jam një njeri i dashuruar me një njeri që më dashuron dhe lumturia e pafund e përshkon jetën time pranë dy njerëzve që i dua mbi çdo gjë në botë”, tregon Mihrija.
Vitin e kaluar, ajo realizoi edhe këngën “Tigreshë”, ndërkaq me paraqitjet e saj, Mihria duket se po shndërrohet në një ikonë seksipile në shqiptarë, pasi që ka shumë pak gra që në moshën e saj ruajnë kaq mirë linjat trupore.
Ndryshe, ajo në këtë bisedë ka thënë se është e lumtur ende me Naimin, pavarësisht se të tjerët i kanë folur keq për të.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi