Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Befasia e Capital T, këngë me Lloyd Banks  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Befasia e Capital T, këngë me Lloyd Banks  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Befasia e Capital T, këngë me Lloyd Banks

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Befasia e Capital T, këngë me Lloyd Banks  Empty Befasia e Capital T, këngë me Lloyd Banks

Mesazh nga Juѕт٠ Mon Jun 13, 2011 3:55 pm

Reperi kosovar, Capital T sipas spekulimeve pritet që të realizojë një bashkëpunim me reperin Lloyd Banks, i cili do të mbajë koncertin në Prishtinë më 10 korrik. Capital T duket se nuk e lëshoi aq lehtë rastin për të bashkëpunuar me një fytyrë të njohur ndërkombëtarisht, ndërsa këtë krijuesi i hitit “Ti Je Ma e Mira” pritet ta bëjë derisa Lloyd Banks do qëndrojë në Kosovë, raporton portali LajmeShqip. Ende nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar rreth kësaj. Në intervistën e dhënë kohë më parë për Telegrafin, Capital T i pyetur se me cilin prej reperëve amerikanë do të kishte dëshirë të bashkëpunonte tha:
“Hmmmmm ka shumë që më pelqejnë. Në fakt, nuk e di kë do ta kisha zgjedhur, por…së shpejti do të ketë befasi në këtë aspekt”, theksoi Capital T në intervistën e dhënë në shkurt të këtij viti.
Reperi i cili njihet për hitet e tij “Hands Up” dhe “Beamer, Benz or Bentley”, Lloyd Banks, do të mbajë koncert në Prishtinë më 10 korrik.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi