Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Anxhela topmodelja më e klikuar në Google  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Anxhela topmodelja më e klikuar në Google  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anxhela topmodelja më e klikuar në Google

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Anxhela topmodelja më e klikuar në Google  Empty Anxhela topmodelja më e klikuar në Google

Mesazh nga Juѕт٠ Mon Jun 13, 2011 3:55 pm

Pozimi pa mbathje në ndarjen e cmimeve të modës CFDA i ka dhënë famën e paimagjinueshme topmodeles shqiptare, e cila prej vitesh jeton në Amerikë. Megjithëse fotot ishin skandal i vërtetë, bukuroshja shqiptare ka vazhduar të ecë para duke mbajtur kokën lart dhe polemikave duke iu përgjigjur me sharm dhe bukuri. Anxhela Martini është topmodelja më e klikuar në Google për muajin qershor duke ia kaluar supermodeleve më të bukura në treg për momentin, si Gisele Bundchen, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel.
E gjitha në CDFA ishte tërësisht e pafajshme, por me cfarë ka ndodhur mund të them vetëm se po kthej limonët në limonadë.”

Anxhela Martini ka pozuar për revistën Love Cat. Ja disa nga fotot e setit mahnitës të përgatitura nga kjo revistë për këtë verë. Fotot janë publikuar ekskluzivisht nga faqja online globalgrind.

Anxhela topmodelja më e klikuar në Google  Anxhela-Martini-300x188
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi