Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Tatuazh, 152 shokët e Facebookut (Video)   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Tatuazh, 152 shokët e Facebookut (Video)   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatuazh, 152 shokët e Facebookut (Video)

Shko poshtë

Tatuazh, 152 shokët e Facebookut (Video)   Empty Tatuazh, 152 shokët e Facebookut (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ Sun Jun 12, 2011 9:10 am

Tatuazh, 152 shokët e Facebookut (Video)   F.0609220105445_m

Shembulli më i fundit i njerëzve të obsesionuar pas Facebook-ut tregon se si një vajzë “pasi mendoi mirë e mirë” bëri tatuazh në dorë 152 shokët, respektivisht, siç thotë ajo, vetëm Friends-at që ajo i konsideron si më të afërt. Ajo ka më shumë shokë se kaq në Facebook!
Pasi mori leje nga Friends-at që fytyrat e tyre t’i rikrijojë me dorë, shkoi drejtë e në studion e tatuazheve dhe i përjetësoi shokët e saj. Shokët të paktën siç thotë përdoruesja e facebookut Susy87, janë shumë krenar që janë - pjesë e saj.

Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi