Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Aurela: Jeta ime s’është e ndërtuar mbi gënjeshtra   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Aurela: Jeta ime s’është e ndërtuar mbi gënjeshtra   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aurela: Jeta ime s’është e ndërtuar mbi gënjeshtra

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Aurela: Jeta ime s’është e ndërtuar mbi gënjeshtra   Empty Aurela: Jeta ime s’është e ndërtuar mbi gënjeshtra

Mesazh nga Juѕт٠ Tue Jun 07, 2011 11:50 am

Të dielën mbrëma Aurela Gaçe ka performuar në “Ballkan Music Awards” dhe bashkë me Marselin ka marrë çmimin “Best Albanian Song in the Ballkan” për këngën “Origjinal”. Pavarësisht këtij suksesi, Aurela Gaçe në profilin e saj në Fecebook është marrë me diçka tjetër. Ajo pas disa javësh ka reaguar ndaj shkrimit të gazetës “Panorama”, e cila hodhi dyshime mbi shtatzëninë e Aurelës, gjoja se këngëtarja e kishte inskenuar një lajm të tillë për të tërhequr vëmendjen nga dështimi që pati në “Eurovizion”. Duke u cilësuar si shkrim denigrues dhe shumë të turpshëm në drejtim të figurës së saj, këngëtarja shprehet në Facebbok se nuk i kupton arsyet, por e pranon se kjo i ka sjellë shqetësim.

“Kjo më solli shumë shqetësim, deri sa pata edhe frikë për ndonjë shqetësim që mund t’i transmetoja engjëllit që rritet brenda meje përditë... për të gjithë ata që e kane lexuar dhe janë vërtetë fansat e mi, duhet të dinë që kam qenë, jam dhe do të jem gjithmonë e sinqertë me ta, sepse jeta ime nuk është e ndërtuar mbi gënjeshtra”, ka pohuar këngëtarja në profilin e saj në Facebook.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi