Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Ronela Hajati, si “Nostradamusi”  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Ronela Hajati, si “Nostradamusi”  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronela Hajati, si “Nostradamusi”

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Ronela Hajati, si “Nostradamusi”  Empty Ronela Hajati, si “Nostradamusi”

Mesazh nga Juѕт٠ Tue Jun 07, 2011 11:42 am

Ka kaluar gati një vit që kur Ronela Hajati parashikoi fatin e saj. Fatin e saj jo fort të mirë duhet thënë, të cilit, këngëtarja i druhej e që çuditërisht u plotësua sipas asaj që kishte deklaruar në një intervistë të një viti më parë në ‘Shijak TV’. E ftuar në emisionin muzikor “100% shqip”, Ronela Hajati e pyetur nga moderatorja e emisionit për planet e saj të ardhshme deklaroi: “Unë jam supersticioze dhe kam frikë t’i them me zë të lartë planet e mia, sepse pastaj nuk më realizohen”. Në të njëjtën kohë që këngëtarja jepte këtë deklaratë në ‘Shijak TV’, në “Supersonic TV” kishte filluar të shfaqej promoja e klipit të saj, që sipas reklamës “Së shpejti në Supersonic TV” lançimi i këngës pritej të bëhej ato ditë. Që ta kuptoni situatën më mirë, po rikthehemi përsëri intervistës së saj në Shijak TV.
Pas këmbënguljes së moderatores së emisionit “100% shqip” mbi planet e së ardhmes, më në fund Ronela u dorëzua duke thënë: “Epo mirë, meqenëse projekti është thuajse gati dhe nuk ka shanse të mos realizohet, atëherë po ju tregoj se një nga planet që u realizua dhe pritet të dalë së shpejti është një klip që do të publikohet këto ditë në ‘Supersonic’.
Kënga, një bashkëpunim me Flor Mumajesin, klipi i së cilës pritej të shfaqej ato ditë në ‘Supersonic TV’ nuk u publikua kurrë as në këtë stacion muzikor e as në ndonjë tjetër të ngjashëm.
Ronela pati të drejtë dhe kësaj radhe. E tha me zë të lartë dhe ky plan u prish. Nuk dihet arsyeja, por një gjë është e sigurt, Ronela do të kishte bërë më mire ta kishte mbyllur gojën e të priste të publikohej klipi para se ta thoshte këtë gjë me zë të lartë.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi