Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Rikthimi i Unikkatilit, të shtunën?!  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Rikthimi i Unikkatilit, të shtunën?!  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rikthimi i Unikkatilit, të shtunën?!

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Rikthimi i Unikkatilit, të shtunën?!  Empty Rikthimi i Unikkatilit, të shtunën?!

Mesazh nga Juѕт٠ Thu May 26, 2011 8:36 am

Ditë më parë kemi raportuar se një prej reperëve më të mëdhenj shqiptar, Rebel a.k.a Unikkatil do të rikthehet në skenë si pjesë e disa bashkëpunimeve, mirëpo rikthimi i mbretit të repit pritet të ndodhë më shpejtë nga sa është pritur. Siç mësojmë nga burimet, Unikkatili tashmë ka realizuar një këngë në bashkëpunim me Besnikun e 2po2, që pritet ta shënojë dhe rikthimin e reperit që vepron jashtë vendit. Unikkatili pritet që në fund të këtij viti të lansojë dhe albumin e tij të ri, ndërsa nëse ndodh që të rikthehet të shtunën në hit projektin me 2po2, atëherë kjo do të ishte kënga e parë e reperit të TBA pas plot katër vitesh.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi