Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Afërdita xheloze në partneren e Shpatit?   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Afërdita xheloze në partneren e Shpatit?   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Afërdita xheloze në partneren e Shpatit?

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Afërdita xheloze në partneren e Shpatit?   Empty Afërdita xheloze në partneren e Shpatit?

Mesazh nga Juѕт٠ Wed May 11, 2011 4:48 pm

Shpat Kasapi këto ditë ka realizuar videoklipin e tij më të ri të titulluar “Shumë hot”, ku vjen me një këngë më ritmike, ndërsa për realizimin e videos ka zgjedhur “Max Production”. Paralelisht me muzikën, ai po merr pjesë në “Dancing with the Stars”, ku veçanërisht dy javët e fundit është shfaqur në formë të shkëlqyer. Vlerësimet me pikë kanë qenë të larta edhe nga juria, veçanërisht nga balerini i mirënjohur Ilir Shaqiri, kryetari i jurisë. Shpati është shprehur se nga java në javë po përmirëson teknikat në kërcim, duke “vjedhur” përherë e më shumë nga balerinët profesionistë. Por, ndërkohë që ai mundohet të kërcejë e kur ka kohë edhe të performojë në klubet e ndryshme të kryeqytetit, gojët e liga thonë se e fejuara e tij, “Miss Universe Kosova”, Afërdita Dreshaj, është bërë xheloze për partneren e tij në vallëzim, Isida Mollaymeri.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi