Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Genta Ismajli: Po bëhem gati të pushtoj Europën  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Genta Ismajli: Po bëhem gati të pushtoj Europën  User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genta Ismajli: Po bëhem gati të pushtoj Europën

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Genta Ismajli: Po bëhem gati të pushtoj Europën  Empty Genta Ismajli: Po bëhem gati të pushtoj Europën

Mesazh nga Juѕт٠ Tue May 03, 2011 8:21 am

Nuk u mjaftua me çeljen e një kanali zyrtar të saj në youtube.com, por tanimë po përgatitet të “pushtojë” tregun evropian me këngën e saj më të re të zhanrit rock-balade, “Poison”. Sapo dëgjova këngën time “Poison”, e cila do të jetë një hit në gjithë Europën. Kënga është shkruar dhe prodhuar nga vëllezërit Berman, fitues të çmimit Grammy”, – ka thënë Genta, e cila prej disa kohësh po i mungon tregut muzikor. Berman Brothers kanë fituar dy çmime Awards dhe janë producentët e këngës hit “Who let the dogs out”, nga Baha Man. Unë do të punoj në të ardhmen me Berman Brothers, të cilët kanë fituar dy çmime Awards”, – ka thënë Genta për mediat, ndërkohë që edhe pse më herët ka tentuar të futet në tregun global të muzikës, vetëm tani mund të jetë çasti i saj.
Këngëtarja seksi ka thënë gjithashtu, se në SHBA ka kryer takime me një emër të njohur si Richard Perry- bashkëshorti i aktores së famshme Jane Fonda, ndërsa neve nuk na mbetet veçse të presim për gjithë këto risi të njoftuara prej këngëtares seksi.
Sa i takon tregut shqiptar, shumë shpejt Genta do t’u dhurojë fansave një CD me këngët e saj më të mira ndër vite, ku nuk do të mungojnë edhe 5 krijime të reja.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi