Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Zajmina: VIP Shpija, eksperiencë e mirë   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Kënaqesia juaj në portalin tonë!
Zajmina: VIP Shpija, eksperiencë e mirë   User-comments-icon
Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zajmina: VIP Shpija, eksperiencë e mirë

 :: Te ndryshme :: V.I.P

Shko poshtë

Zajmina: VIP Shpija, eksperiencë e mirë   Empty Zajmina: VIP Shpija, eksperiencë e mirë

Mesazh nga Juѕт٠ Sun Apr 24, 2011 10:37 am

Këngëtarja nga Shqipëria, Zajmina Vasjari, e cila ishte futur në ‘shoun “VIP Shpija” si agjente sekrete, ka rrëfyer për Bluetooth eksperiencën në shtëpinë më të madhe në Kosovë. “Ishte një eksperiencë shumë e veçantë për mua dhe më vjen mirë që pranova të isha pjesë e saj, megjithëse për një kohë të shkurtër”, ka thënë Zajmina duke shtuar se më së shumti i ka munguar familja e saj gjatë kohës sa ishte brenda. Ndërsa e pyetur se kush mendon se do të fitojë në “VIP Shpija 2”,ajo si konkurrentë të fortë i sheh Qetsorin, Xuxin dhe Rovenën. “Mendoj se konkurrentë të fort janë Qetsori, Xuxi dhe Rovena, por unë personalisht do të doja ta fitonte Bertina”, përfundoi Zajmina.
Juѕт٠
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 :: Te ndryshme :: V.I.P

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi